Whatsapp ile Mesaj Gönder

Hakkımızda

Kunduraci.com, 50 yıllı aşkın imalat tecrübesinin yanı sıra 2012 yılından itibaren e-ticaret alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.
 
İmalat sektöründe geçirilen 50 yılın tecrübesiyle birlikte, değişen ve gelişen ortama çok çabuk adapte olmakta ve sizlere en güncel, en kaliteli ayakkabıları sunmaktayız. 
  
Amacımız ve hedefimiz diğer alanlarda olduğu gibi kunduraci.com'da da kusursuz hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.
Biliyoruz ki kusursuz hizmet müşteri memnuniyetini, müşteri memnuniyeti müşteri sadakatını beraberinde getirecektir.
 
Her türlü soru, şikayet ve talepleriniz için 0533 053 80 04 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz, İletişim formu ile görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
 
Değişim ve İadelerinizi dilerseniz mağazalarımızdan yapabilirsiniz. Mağazalarımızın adres ve telefon numaralarına ulaşmak içn tıklayın.
 
İsmimiz ;
Sektörde ayakkabı imalatçılarına genel olarak "kunduracı" şeklinde hitap edilir. Buradaki kunduracı sözcüğü sadece erkek ayakkabıcıları değil tüm imalatçıları kastetmektedir.
Bu anlamda bizi en iyi şekilde ifade ettiğini düşündüğümüz kunduraci.com ismini 10 yılı aşkın süredir elimizde bulundurmakta ve 2012 yılından beri de aynı isimle elektronik ortamda hizmet vermekteyiz.
 
Logomuz ;
Yukarıda bahsettiğimiz 40 yıllık imalat tecrübesi ve sektörde bizi tanımlayan "kunduracı" ismini en güzel şekilde tamamlayan logomuz, maharetli ustalarımızın ellerinde şekil bulup sizlerin beğenisine sunduğumuz ayakkabılarımızı  ifade etmekte.

Sloganımız;

Modası Geçmeyen Ayakkabılar;
Zaman ne kadar hızla ilerlerse ilerlesin, beğeniler ne kadar sık değişirse değişsin değişmeyen bir gerçek var ki moda sürekli kendini tekrar ediyor.
 
Annemizden, babamızdan hatta büyükanne ve büyükbabamızdan "bunlar benim zamanımda da modaydı" cümlesini hepimiz duymuşuzdur.
 
Bizler bu gerçekten ilham alarak Modası Geçmeyen Ayakkabıları sizlerin beğenisine sunduk.